Het team van Wethouder Brederodeschool, schooljaar 2018-2019

Het team van het seizoen 2018-2019.

Directie en coördinatoren

Nadia Huppertz

Clusterdirecteur

Marisa Raouf-van Nassau

Locatiedirecteur
directie@brederodeschool.nl  

Jolanda Mecksenaar

Bovenbouwcoordinator
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
j.mecksenaar@brederodeschool.nl  

Siska Ciere

Onderbouwcoordinator
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
s.ciere@brederodeschool.nl  

Leerkracht

Ondersteuning

Edith Danker

Intern begeleider
e.danker@brederodeschool.nl  

Patricia Spillenaar

Lichamelijke opvoeding
Gymnastiek - Bekijk groepspagina ›
p.spillenaar@brederodeschool.nl  

Angelique Fakkert

Administratie
a.fakkert@brederodeschool.nl  

Gina Keyner

Conciërge
g.keyner@brederodeschool.nl  

C. Lieshout

Conciërge
c.lieshout@brederodeschool.nl