Het team van Wethouder Brederodeschool, schooljaar 2020-2021

Het team van het seizoen 2020-2021.

Directie en coördinatoren

Johan Stuut

Integraal schoolleider (ad interim)
directie@brederodeschool.nl  

Jolanda Mecksenaar

Bovenbouwcoordinator
Groep 8 - Bekijk groep ›
j.mecksenaar@brederodeschool.nl  

Siska Ciere

Onderbouwcoordinator
Groep 3 - Bekijk groep ›
s.ciere@brederodeschool.nl  

Leerkracht

Lisanne de Rijk

Groep 1/2a - Bekijk groep ›
l.derijk@brederodeschool.nl  

Lianne Scholten

Groep 1/2b - Bekijk groep ›
l.scholten@brederodeschool.nl  

Esther van Tongeren

Groep 1/2b - Bekijk groep ›
e.vantongeren@brederodeschool.nl  

Marjan Dijkshoorn

Groep 1/2c - Bekijk groep ›
m.dijkshoorn@brederodeschool.nl  

Bianca van Zanten

WBS-lab - Bekijk groep ›

Ondersteuning

Edith Danker

Intern begeleider
e.danker@brederodeschool.nl  

Patricia Spillenaar

Lichamelijke opvoeding
Gymnastiek - Bekijk groep ›
p.spillenaar@brederodeschool.nl  

Angelique Fakkert

Administratie
a.fakkert@brederodeschool.nl  

C. Lieshout

Onderwijsassistent
c.lieshout@brederodeschool.nl  

Patrick van Pruijssen

Onderwijsassistent
p.vanpruijssen@brederodeschool.nl  

Gina Keyner

Conciërge
g.keyner@brederodeschool.nl