Het team van Wethouder Brederodeschool, schooljaar 2021-2022

Het team van het seizoen 2021-2022.

Directie en coördinatoren

Bianca Butter

Integraal schoolleider
b.butter@librijn.nl  

Jolanda Mecksenaar

Bovenbouwcoordinator
Groep 7 - Bekijk groep ›
j.mecksenaar@librijn.nl  

Siska Ciere

Onderbouwcoordinator
Groep 3 - Bekijk groep ›
s.ciere@librijn.nl  

Leerkracht

Lisanne de Rijk

Groep 1/2a - Bekijk groep ›
l.derijk@librijn.nl  

Lianne Scholten

Groep 1/2b - Bekijk groep ›
l.scholten@librijn.nl  

Esther van Tongeren

Groep 1/2b - Bekijk groep ›
e.vantongeren@librijn.nl  

Marjan Dijkshoorn

Groep 1/2c - Bekijk groep ›
m.dijkshoorn@librijn.nl  

Natasja Zwinkels

Groep 1/2c - Bekijk groep ›
Groep 3 - Bekijk groep ›
n.zwinkels@librijn.nl  

Siska Ciere

Groep 3 - Bekijk groep ›
s.ciere@librijn.nl  

Sandra Bakker

Groep 4 - Bekijk groep ›
s.bakker@librijn.nl  

Brenda van Rooijen

Groep 4 - Bekijk groep ›
b.vanrooijen@librijn.nl  

Lindsay Nulle

Groep 5 - Bekijk groep ›
l.nulle@librijn.nl  

Linda van Wageningen

Groep 5 - Bekijk groep ›
WBS-lab - Bekijk groep ›
l.vanwageningen@librijn.nl  

Mariska Schulte

Groep 6 - Bekijk groep ›
m.schulte@librijn.nl  

Sheila van Geest

Groep 8 - Bekijk groep ›
s.vangeest@librijn.nl  

Renske Dijken

Groep 7 - Bekijk groep ›
Groep 8 - Bekijk groep ›
r.dijken@librijn.nl  

Jolanda Mecksenaar

Groep 7 - Bekijk groep ›
j.mecksenaar@librijn.nl  

Ondersteuning

Edith Danker

Intern begeleider
e.danker@librijn.nl  

Patricia Spillenaar

Lichamelijke opvoeding
Gymnastiek - Bekijk groep ›
p.spillenaar@librijn.nl  

Angelique Fakkert

Administratie
a.fakkert@librijn.nl  

Carola van Ruijven

Onderwijsassistent
c.vanruijven@librijn.nl  

Patrick van Pruijssen

Onderwijsassistent
p.vanpruijssen@librijn.nl